• Dolar Alış 33.0530TL
  • Dolar Satış 32.9210TL
  • Euro Alış 35.9864TL
  • Euro Satış 35.8428TL
Reklam
Reklam

YILDIZ ÖĞRENCİLERDEN BAŞKAN BOZDAĞ’A ZİYARET!

Reklam
, 0 Yorum

Narlı Çimko Ortaokulu öğrencilerinden il genelinde yıldız kızlar ve erkeklerde dereceye girerek bölge finallerine katılarak mücadele etmeye hak kazanan sporcular, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çilo, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Davut Atılgan, İlçe Gençlik Spor Müdüresi Yaprak Bozdağ ve Narlı Çimko İlk/Ortaokulu Müdürü Salman Mitil Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ’a ziyarette bulundular.

Başkan Bozdağ, böyle bir ziyaretten çok memnuniyet duyduğunu ifade ederek, dereceye giren öğrencileri tebrik etti. İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Davut Atılgan ve İlçe Gençlik Spor Hizmetleri Müdüresi Yaprak Bozdağ, Belediyeye ve Kaymakam Çağlayan Aydın’a yaptıkları ziyaret boyunca çok iyi ağırlandıklarını ifade ederek, teşekkürlerini sundular.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Bozdağ, “Çimko Ortaokulu öğrencilerimizin kazandığı başarıdan dolayı çok mutlu oldum ve çok gururlandım. Bizler ilçemizde spor faaliyetlerinin gelişmesi için elimizden gelen yardımları yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. Bu tür başarılar arttıkça İlçemiz spor alanında söz sahibi olmaya devam edecektir. Öğrencilerimizin bu başarısından dolayı başta okul yönetimi olmak üzere beden eğitimi hocalarımızı ve il birincisi ve ikincisi takımlarımızı canı gönülden tebrik ediyorum” dedi.

Başkan Bozdağ, konuşmasının devamında; “Pazarcık Belediyesi olarak her zaman sporun ve sporcunun yanındayız. Gençlerin spor yapmasını sağlamak, vatandaşlarımızı spora yönlendirmek için her türlü desteği veriyoruz. Bu kapsamda ilçemizi, ilimizi sportif müsabakalarda ulusal ve uluslararası platformlarda temsil eden bireysel veya takımlara destek vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Futsal Yıldız Kızlar ve Erkekler, Voleybol takımları olarak il merkezinde yapılan şampiyonadan büyük bir başarıyla döndünüz. Sizlerle gurur duyuyorum. İnşallah  final maçlarında Türkiye şampiyonu olarak ilçemize geri döneceksiniz. Bölge kupasından sonra ülke şampiyonluğu kupasının sevincini yine birlikte yaşamak istiyoruz. Pazarcık Belediyesi olarak spor noktasında desteklerimiz sürecek. Özellikle gençlerimiz sağlıklı yaşamın olmazsa olmazı sporla güçlü Türkiye’ye daha büyük katkılar sağlayacak” dedi.

Haber: Şahin EFE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN