• Dolar Alış TL
  • Dolar Satış TL
  • Euro Alış TL
  • Euro Satış TL
Reklam
Reklam

KMTSO Heyetinden Pazarcık’a Ziyaret

Reklam
, 0 Yorum

 

 

KMTSO Başkanı Serdar Zabun ve Yönetim Kurulu üyeleri, Pazarcık Kaymakamlığına yeni atanan Çağlayan Aydın’ı hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Heyet daha sonra Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ’ı ziyaret etti.

 

İlk olarak Kaymakam Çağlayan Aydın’ı ziyaret eden Zabun ve heyeti,kent ekonomisi hakkında bilgiler verdi. Kahramanmaraş’ın Tekstil üretim merkezi olduğuna değinen Başkan Zabun, dünyanın bir çok yerine kaliteli ürün üretimi yaptıklarını ve üretilen ürünlerin modanın başkentlerinde olduğunu söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Çağlayan Aydın ise Pazarcık’ın sanayisi ve gelişimi için işbirliği içerisinde olacağını söyledi.

Heyet daha sonra Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ’ı ziyaret etti.

Burada bir açıklama yapan Başkan Bozdağ: “Yerel yönetimlerin hep birlikte oluşturdukları sinerji ile yatırım ve hizmet yapılır. Biz Kahramanmaraş ve diğer ilçeler ile bunu başardık. Şu anda merkezde alınan hizmet ne ise aynısını ilçelerde alıyor. Ayrıca  iş adamlarımız Pazarcık için yatırımlarını sürdürüyor” dedi.

Pazarcık’ın kent ekonomisi için önemli bir üretim merkezi olduğunu belirten KMTSO Başkanı Serdar Zabun: “Pazarcık ulaşım bakımından birçok ili birbirine bağlayan bir kavşak. Dolasıyla üretimin merkezi halinde. Bir çok yatırım kalemi ilçede mevcut. Özellikle tarım ile alakalı üretiminde mevcut olması, kente ciddi katkılar sağlamasına neden oluyor. Hep birlikte üretim yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Ziyarete KMTSO Başkan Vekilleri Mehmet Akif Gölcü, Kadir Gülkesen, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Beşen, Adnan Toprak, Hüseyin Özdal, Fevzi Gerger ve Oda Genel Sekreteri M. Akif Pakdil katıldı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN