• Dolar Alış 31.0605TL
  • Dolar Satış 30.9365TL
  • Euro Alış 33.7162TL
  • Euro Satış 33.5816TL
Reklam
Reklam

ÖĞRENCİ TV YENİ YILDA BAMBAŞKA!

Reklam
, 0 Yorum

            Öğrenci TV ekibi yaptığı anlaşma ile yeni yılda gümbür gümbür geliyor. Ömer Faruk Salman yaptığı açıklamada organizatör Rasim Reçber ile birlikte çalışacaklarını ifade etti.

Kahramanmaraş’lı genç yetenek bir yandan üniversite okuyor bir yandan büyük organizasyonlar için çalışıyor. Memleketini en iyi şekilde temsil eden Salman, Niğde’nin gözde öğrencileri arasında yer alıyor ve Maraş’ın gururu olmaya devam ediyor.

Niğde’de 4 Aralık’ta Aleyna Tilki, 25 Kasım’da Sancak (Yılmaz Erdoğan) konser verdi. Bu sanatçıları Niğde iline getiren organizatör Rasim Reçber, sosyal faaliyetler gerçekleştirmek isteyen, bu şehirde sanat adına artı değer katmak isteyen bu gençlere sahip çıktı. Her zaman yanlarında olduğunu,elinden geldiğince maddi manevi her türlü desteği sağlayacağını söyledi.

Reçber, ”Gençlerin kendilerine Öğrenci TV ismini verdikleri, Yayınlarını YouTube üzerinden ve İnstagram üzerinden yaptıkları çalışmalarını takip ediyordum. Burada bir istek ve emek var. Kendilerini başarılıda buluyorum. İnanıyorum ki bölümlerini bitirdiklerinde daha başarılı olacaklar. Şehirde günlük olayları, gerçekleşen faaliyetleri yetişebildiklerince haber yapıyorlar. Kısa komedi videoları, tanıtımlar vb. videolar çekiyorlar. Bunların bir çoğunu cep telefonu ile yaptıklarını öğrendiğimde çok şaşırmıştım. Ellerinde ki kısıtlı imkanlara rağmen güzel işler yapıyorlar. Kendilerini bu yüzden tebrik ediyorum. Gençlerimize sahip çıkmamız gerektiğini düşünüyorum. Her zaman yanlarında olduğumuda söylüyorum” dedi.

Ömer Halisdemir Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Radyo ve Televizyon Programcılığı Bölüm Başkanı Ömer Faruk Salman, ”Rasim bey bize tanıştığımız ilk günden beri her konuda destek oluyor. Sadece iş konusunda değil, Günlük hayatımızda dahi bizim yanımızda oluyor. Hasta olduğumuzda bizi hastaneye götüren, bir ihtiyacımız olduğunda yardıma ilk koşan kişi Rasim abi oluyor. Bey ifadesini saygıdan kullanıyorum. Bize her zaman abilik yaptı. Desteğini hiç esirgemiyor” dedi.

Dönem başında tiyatro ekibini ilk kurduğu zamanlarda prova almak için salon arayışı içinde olan ve yetkili kurumlara dilekçeler vermesine rağmen olumlu bir sonuç alamayan Salman,”Rasim abi ile tanıştıktan sonra salon ayarlamak bir telefon kadar uzağımızda oldu. Büyüklerimiz bize böyle destek olduğu sürece bizde sanatsal faaliyetlerimizde daha başarılı olabiliriz. Rasim abinin herkese örnek olmasını ve sadece bize değil, sanat adına çalışma yapan ama imkansızlıklar içerisinde olan gençlere yardım ellerinin uzatılmasını ümit ediyorum” dedi.

Aldığımız bilgilere göre Öğrenci TV’nin yanı sıra kurulan tiyatro, film ve müzik ekiplerininde olduğu bilinen Salman’ın, 2017 için çok büyük projeler düşündüğü ve çalışmalar yapacağını öğrendik. 2.dönem için Reçber ve Salman’ın Niğde’de organizasyonlar yapmaya devam edeceği, Mart ayı için herkesi bir süprizin beklediğini ”Muhteşem Üçlü” gelecek diye konuşulduğu öğrenildi.

Kaynak: Pazarcık Ajans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN