• Dolar Alış 33.1133TL
  • Dolar Satış 32.9811TL
  • Euro Alış 36.0438TL
  • Euro Satış 35.8999TL
Reklam
Reklam

ÖĞRENCİLERİN SPOR PROGRAMI ”YÜZDE BİR FUTBOL”

Reklam
, 0 Yorum

Başarıdan başarıya koşan gençler, önce kendi kanallarını kurdular. Şimdi ise yayınlanacak programlar sırayla geliyor. Yüzde Bir Futbol isimli programın çekimleri tamamlandı. Salı günü Niğde Öğrenci TV YouTube kanalında yayında olacak.

 Radyo ve Televizyon Programcılığı okuyan öğrencilerin bu güne kadar Kısa Film çalışmaları vs. yaptığına, kimi zaman ise ödevleri gereği veya ilgi duyanların bireysel olarak haber çekimleri yaptığına şahit olmuştuk. Niğde’de Ömer Halisdemir Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı 1.Sınıf 1.Öğretim okuyan, aynı zamanda bölüm başkanı Ömer Faruk Salman, ekip arkadaşlarından İlker Aydın, Kemal Onur  Atalay ve Tolga Yıldız’ın yaptıkları çalışmalar rakiplerine taş çıkartacak cinsten. Bu güne kadar, en azından okudukları şehirde yapılmayanları yapmaya devam ediyorlar. Şehirde yer alan güncel olayları haber yapıyorlardı. Şimdi ise bölümler arası oynadıkları futbol maçlarını kayıt altına alıp tıpkı bir spor programı şeklinde hem yorumlayacaklar. Hem özet halinde yayın yapacaklar. Maç öncesi ve maç sonu basın toplantıları derken ortaya çok renkli görüntüler çıkıyor.

Kahramanmaraş’lı Ömer Faruk Salman, Sivas’lı İlker Aydın, Kayseri’li Kemal Onur Atalay ve Ankara’lı Tolga Yıldız… Her biri ayrı memleketten buraya sadece başarmak için, okudukları bölümün hakkını vermek için geldiler. Her geçen gün farklı bir yenilik ile karşımıza çıkıyorlar.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN