• Dolar Alış 33.1133TL
  • Dolar Satış 32.9811TL
  • Euro Alış 36.0438TL
  • Euro Satış 35.8999TL
Reklam
Reklam

Pazarcık Belediyesinden öğrencilere 10 bin kaşkol ve bere

Reklam
, 0 Yorum

Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, eğitime katkılarını sürdürüyor. Eğitim Öğretim sezonu başında öğrencilere kırtasiye, eğitim seti ve diğer malzemeler konusunda destek olan başkan Bozdağ,  Pazarcık genelindeki  öğrencilere kaşkol ve bere hediye ediyor. İlçe genelindeki tüm okullarda öğrenciler için hazırlanan kaşkol, bere setleri okullarda dağıtılmaya başlandı.

Pazarcık Belediyesi tarafından planlanan ve soğuk kış aylarının gelmesi ile ilkokul ve ortaokul öğrencileri için hazırlanan kaşkol ve bere  Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ  tarafından Pazarcık merkezde bulunan İstiklal ilk/ortaokulunda öğrencilere dağıtıldı.

İstiklal ilk/ortaokulunda dağıtılan kaşkol ve bereler sayesinde miniklerin yüzleri gülerken, renk renk bere, atkı ve eldivenlerden oluşan paketleri açan miniklerin mutluluğu gözden kaçmadı.

Pazarcık Belediyesi tarafından başlatılan “Küçük Eller Sevgiyle Isınıyor” kapsamında başlatılan kampanya ile ilçe genelinde 10 bin  öğrenciye kaşkol ve bere dağıtılacak.

Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ; “Hedefimiz Pazarcık genelinde bulunan ilkokul/ortaokul çağındaki  öğrencilere ulaşabilmek ve kışın bu soğuk günlerinde üşüyen minik elleri sevgiyle ısıtabilmektir.” dedi.

Başkan Bozdağ, “Bir çocuğun gülmesi ve mutlu olması hepimizin mutlu olmasıdır. Şu kış gününde  çocuklarımıza bunları ulaştırmak dünyanın en güzel duygusudur” derken,

GÖNÜLLERİ ISITTIK

“Belediyemiz tarafından aşırı soğukların yaşandığı bu günlerde çocukların soğuktan etkilenmelerini engellemek ve onlara bir nebze olsun katkı sağlamak amacıyla bere ve kaşkol dağıtımı gerçekleştirildi. Ayrıca ilçemizde bulunan İlk ve orta dereceli okullarımızı ziyaret ederek; öğrenci kardeşlerimize atkı ve bere dağıtımı devam ettireceğiz. Soğuk kış günlerinde vermiş olduğumuz hediyelerimizle çocuklarımızın hem kendilerini hem gönüllerini ısıttık” dedi.

M. KİRAZ
PAZARCIK GAZETESİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN