• Dolar Alış TL
  • Dolar Satış TL
  • Euro Alış TL
  • Euro Satış TL
Reklam
Reklam

AK Parti Kadın Kollarından Hastane Ziyareti

Reklam
, 0 Yorum

İlçemize yeni atanan Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Saime Arık, ilk ziyaretini Pazarcık Devlet Hastanesi’ne gerçekleştirdi.

Ziyarette Kadın Kolları Başkanı Saime Arık’a Başkan Yardımcısı Zeynep Erdoğan ve Kadın Kolları üyeleri eşlik etti.

Pazarcık Devlet Hastanesi Başhekimi Abdullah Başlı’yı ziyarette bulunan Saime Arık’a ve yönetimine hayırlı olsun dileklerini ileterek, “Gelecek nesilleri daha iyi yetiştirmek için kadınlara çok büyük görevler düşüyor. Kendilerine bu nazik ziyaretlerinden dolay teşekkür ediyorum” dedi.

Kadın Kolları Başkanı Saime Arık da Başhekim Başlı’ya kendilerine göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti. Arık, “Bilindiği üzere hastanemiz Kahramanmaraş il genelinde ikinci sırayı aldı. Hastanemiz; Başhekiminden tutun, bütün personeline kadar canla başla çalışıyor. Kendilierini bu başarılarından dolayı ayrıca tebrik ediyorum” dedi.

Kadın kolları olarak yağmur çamur demeden Pazarcık’ın en ücra köşelerine kadar giderek, girmedik ev çalmadık kapı bırakmayacaklarını da dile getiren  Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Saime Arık, “Kesinlikle toplumda ayrıştırma yapmayacağız. Birlik beraberlik ve kardeşlik mesajları vereceğiz. Bizlere oy versin vermesin herkesi bağrımıza basacağız” dedi.

Haber Hatice ÖZDEMİR
PAZARCIK GAZETESİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN