• Dolar Alış 31.0605TL
  • Dolar Satış 30.9365TL
  • Euro Alış 33.7162TL
  • Euro Satış 33.5816TL
Reklam
Reklam

ALİYE İZZETBEGOVİÇ REKREASYON ALANI İLKBAHARA YETİŞİYOR

Reklam
, 0 Yorum

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı son hızla devam eden Aliye İzzetbegoviç (Ağcalı) Rekreasyon Alanı, ilkbahara yetiştiriliyor.

Toplam 215 dönüm alan üzerinde 1. Etabında çalışmalara başlanan Aliye İzzetbegoviç Rekreasyon Alanı’nda doğa korunarak, zarar verilmeden proje yürütülüyor. Bu ilkbaharda açılması hedeflenen Aliye İzzetbegoviç Rekreasyon Alanı’nda Biyolojik Gölet, Ağaçlandırma, Bitkilendirme, toprak tesyive, kaykay pisti,Japon Kale, Halı saha, Basketbol sahası,Teniz kortu, koşu yolu gibi bölümler tamamlanırken, mescid, cafeterya, wc gibi hizmetlerin yapımı devam ediyor.

Ağcalı Vadisi’ni baştan sona kaplayacak olan projede ilk etapta 40 dönümlük bir alanda çalışmalar yapılıyor.

DCIM100MEDIADJI_0116.JPG

Büyükşehir Belediyesi Etüd ve Projeler Dairesi Başkanlığı Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğü’nce yapımı devam eden Aliye İzzetbegoviç Rekreasyon Alanı’nın tamamlanması ile özellikle Yunus Emre, Akif İnan, Oruç Reis, Necip Fazıl, Şehit Abdullah Çavuş, Haydar Bey, Abdulhamithan mahallelerimize yürüyüş mesafesindeki bu alan ile şehrimiz bir kent parkına, şehir parkına kavuşacak, bölge halkımız da daha rahat nefes alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN