• Dolar Alış TL
  • Dolar Satış TL
  • Euro Alış TL
  • Euro Satış TL
Reklam
Reklam

Anadolu Lisesi Başarılı Öğrencilere Belgelerini Verdi

Reklam
, 0 Yorum

Pazarcık Anadolu Lisesi, 1. Kanaat döneminin sona ermesiyle birlikte öğrencilerini takdir, teşekkür ve onur belgesiyle ödüllendirdi.

Pazarcık Anadolu Lisesi, 1. Kanaat döneminde 717 öğrencinin 173’üne teşekkür, 105’ine takdir 25 öğrenciye de onur belgesi verdi.

Belge töreninin ardından açıklama yapan Okul Müdürü İbrahim Yılmazcan, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Gayemiz Pazarcık’ta eğitimin çıtasını yükseltmek. Bunun için de öğrencilerimiz yararına olan ne varsa gayret sarfediyruz. Bunda da başarılı olduğumuzu düşünüyoruz. Birinci kanaat dönemini tamamladık.  Bu kapsamda 717 öğrencimizin 105’ine takdir, 173’üne teşekkür, 25’ine de onur olmak üzere 303 tane belge verdik. Bu iyi bir oran olmasına rağmen öğrencilerimiz 2. kanaat döneminde biraz daha çaba sarf ederse bunun artacağını düşünüyorum. Kendilerine güveniyorum. Amacımız, çocuklarımızın daha iyi ortamlarda yetişmelerini, ülkemizin en güzel üniversitelerinde okumalarını sağlamak. Bunun için de 40 öğretmen arkadaşımızla beraber seferber olduk. Öğrencilerimizin birinci kanaat döneminde geri kaldığı derslere göz atmalarını istiyoruz. Ayrıca kendilerine iyi tatiller ve iyi dinlenmeler diyoruz.”

Haber: Hatice Özdemir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN