• Dolar Alış 13.6381TL
  • Dolar Satış 13.5837TL
  • Euro Alış 15.2662TL
  • Euro Satış 15.2053TL
Reklam
Reklam

ATO İNŞAAT & EMLAK’tan İki Yeni Online Proje

Reklam
, 0 Yorum

Pazarcık’ta faaliyet gösteren ve yaptığı projelerle vatandaşın takdirini kazanarak adından sıkça söz ettiren ATO İNŞAAT & EMLAK firması online platformda hizmete sunduğu iki yeni projesini daha duyurdu.

Pazarcık’ta faaliyet gösteren ve yaptığı projelerle vatandaşın takdirini kazanarak adından sıkça söz ettiren ATO İNŞAAT & EMLAK firması online platformda hizmete sunduğu iki yeni projesini daha duyurdu.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan ATO İNŞAAT & EMLAK firması ortaklarından ALİ TOLUNGÜÇ, “Yaptığımız projeleri online platformda sunmak ve Pazarcık’ın Emlak veya Gayrimenkul ilanlarına ulaşılmasını kolaylaştırmak üzere iki yeni projemizi halkımızın hizmetine sunduk.”Dedi.

TOLUNGÜÇ; “ATO İNŞAAT & EMLAK firması olarak 2011 yılından beri Pazarcık’ta faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Bu süreç içerisinde halkımızın bize olan güvenini kazanmanın mutluluğu içerisindeyiz, halkımıza bize duydukları güven neticesinde verdikleri destekten dolayı firmamız adına teşekkür ediyorum.”Dedi.

www. atoinsaat.net Halkımızın Hizmetinde!

ATO İnşaat’ın “Tamamlanan, Devam eden ve Gelecek Projelerine” ulaşılması konusunda www.atoinsaat.net isimli internet sitesini hizmete sunduklarını belirten ATO İNŞAAT & EMLAK firması ortaklarından ALİ TOLUNGÜÇ sürdürdüğü açıklamaların devamında şu bilgileri kaydetti.

TOLUNGÜÇ; “ATO İNŞAAT olarak ‘Tamamlanan, Devam eden ve Gelecek Projelerimize’ ulaşılması konusunda www.atoinsaat.net isimli internet sitemizi halkımızın hizmetine sunduk. Müşterilerimiz www.atoinsaat.net adresinden firmamız hakkında daha detaylı bilgi alabilir, ‘Tamamlanan, Devam eden ve Gelecek Projelerimize’ ulaşabilirler.”Dedi.

Pazarcık Emlak – Gayrimenkul İlanları www.atoemlak.com ’da

ATO İNŞAAT & EMLAK firması bünyesinde faaliyetlerini gösteren ATO Emlak Bürosunun çalışmaları neticesinde hazırlanan www.atoemlak.com isimli internet sitesi ile Pazarcık’ın Emlak veya Gayrimenkul İlanlarına ulaşılmasını kolaylaştıran proje hakkında da bilgi veren ATO İNŞAAT & EMLAK firması ortaklarından ALİ TOLUNGÜÇ şu bilgilere yer verdi.

TOLUNGÜÇ; “ATO İNŞAAT & EMLAK firmamızın bünyesinde hizmet veren ATO EMLAK Büromuzun çalışmaları neticesinde hazırlanan www.atoemlak.com internet sitemiz ile Pazarcık Emlak veya Gayrimenkul dediğimiz yatırım araçlarının ilanlarına vatandaşlarımız online platformda hızlı bir şekilde ulaşılarak bilgi alabilecek.”Dedi.

BİZE GELEN TALEPLER DOĞRULTUSUNDA İKİ YENİ ONLİNE PROJEMİZİ HİZMETE SUNDUK

Kendilerine gelen talepler doğrultusunda iki yeni online projelerini vatandaşın hizmetine sunduklarını belirten ATO İNŞAAT & EMLAK firması ortaklarından ALİ TOLUNGÜÇ yaptığı açıklamanın devamında şu bilgilere yer verdi.

Yaptıkları işi markalarına hizmet olarak değerlendiren ve bu doğrultuda hareket ettiklerini vurgulayan TOLUNGÜÇ; “ATO İNŞAAT & EMLAK firması olarak zamana yenilmemeyi ve yaptığımız işi her daim markamıza hizmet olarak görmekteyiz. Yaptığımız projelerde insanlarımızın takdir ve güvenini kazanmamızın sırrı yine onlardan gelen “Görüş, Öneri, İstek ve Şikâyetler” doğrultusunda hareket etmemizdir.”Dedi.

www.atoinsaat.net ‘e 7/24 Hizmetinizde!

TOLUNGÜÇ; “Hepimizin de bildiği üzere Pazarcık ilçemiz yıllardan beridir gerek çevre illerimize ve gerekse de yurtdışına hatırı sayılır göçler vermiş bir şehirdir. İlçemize yatırım yapmak isteyen vatandaşlarımız bizlerle doğrudan iletişime geçerek projelerimiz hakkında bilgi alıyor, akabinde ise proje resimlerini istemekteydiler. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına elimizden gelen ilgi ve alaka neyse fazlasıyla göstermeye çalışıyorduk fakat bu şekilde de müşterilerimizin kıymetli zamanlarını çalmaktaydık. Yine müşterilerimizden gelen talep doğrultusunda www.atoinsaat.net projemizi hazırlayarak halkımızın hizmetine sunduk. Bu vesileyle firmamız ve projelerimiz hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlarımız 7/24 www.atoinsaat.net ‘e ulaşabilirler.”Dedi.

ATO İNŞAAT & EMLAK firması ortaklarından ALİ TOLUNGÜÇ daha sonra açıklamalarını şu şekilde sürdürdü.

www.atoemlak.com 7/24 Hizmetinizde!

TOLUNGÜÇ; “ATO İNŞAAT & EMLAK firması olarak bize ulaşan sorunlar dahilinde, Pazarcık’a Emlak veya Gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen vatandaşlarımızın konu ile ilgili ilanlara ulaşamamasıydı. Özellikle Pazarcık ilçemizin yatırımcılarının büyük çoğunluğunu oluşturan ise Yurtiçi ve Yurtdışı gurbetçilerimiz açısından bu durum hatırı sayılır bir sorundu. ATO İNŞAAT & EMLAK firması olarak bünyemizde faaliyetlerini sürdüren ATO EMLAK BÜROMUZUN çalışmaları doğrultusunda www.atoemlak.com isimli internet sitemizde halkımızın hizmetindedir. Vatandaşlarımız www.atoemlak.com  7/24 Pazarcık Emlak – Gayrimenkul ilanlarına ulaşabilir. Aynı zamanda ATO EMLAK BÜROMUZ ile irtibata geçerek ilanlarını yayınlatarak dünya’ya ulaştırabilirler.”Dedi.

Kaynak: Pazarcık Ajans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN