• Dolar Alış 9.3164TL
  • Dolar Satış 9.2792TL
  • Euro Alış 10.8465TL
  • Euro Satış 10.8033TL
Reklam
Reklam

BAŞKAN BOZDAĞ; ENGELLİ VATANDAŞI ZİYARET ETTİ

Reklam
, 0 Yorum

Geçtiğimiz günlerde Mehmet Emin Arıkoğlu Mahallesinde engelli olan Osman Kadiroğlu’nun evinin önüne kadar parke yol yaptıran Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ engelli Kadiroğlu’nun evini eşi Yaprak Bozdağ ile ziyaret etti.

Geçtiğimiz günlerde Mehmet Emin Arıkoğlu Mahallesinde engelli olan Osman Kadiroğlu’nun evinin önüne kadar parke yol yaptıran Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ engelli Kadiroğlu’nun evini eşi Yaprak Bozdağ ile ziyaret etti. Belediye çalışmalarında engelli vatandaşları da düşünerek uygulamalar yaptıklarını kaydeden Başkan Bozdağ, Geçtiğimiz günlerde Yukarı Pazarcık’ta ekiplerimiz kilit taşı döşeme çalışmaları yaparken Osman Kadiroğlu adlı engelli vatandaşımızın kışın yağmurdan çamurdan,yazın ise toprak yol olduğu için evine gidip gelmekte zorlandığı bilgisini aldık.

Bu bölgede çalışma yapan ekiplerimize talimat vererek Osman Kadiroğlu kardeşimizin evinin önüne kadar giden yolu kilitli parke taşı ile kapladık. Çalışmalarımız tamamlandıktan sonra eşim Yaprak Bozdağ hanımefendi ile birlikte Osman Kadiroğlu kardeşimizin ailesini ziyaret ederek onların istek ve ihtiyaçlarını dinlemek istedik. Misafirperverliklerinden dolayı Osman Kadiroğlu kardeşime ve değerli ailesine çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN