• Dolar Alış 17.9955TL
  • Dolar Satış 17.9237TL
  • Euro Alış 18.4121TL
  • Euro Satış 18.3386TL
Reklam
Reklam

Başkan Ganidağlı Pazarcık Mahallelerine Yoğun Ziyaret Mesaisi Gerçekleştiriyor

Reklam
, 0 Yorum

AK Parti Pazarcık İlçe Başkanı İbrahim Mesut GANİDAĞLI, Yönetim Kurulu ekibi ile beraber Pazarcık genelinde yaptığı ziyaretleri aralıksız olarak sürdürmeye devam ederken; sorun ve sıkıntıların çözüm noktasında köprü görevini üstleniyor ve vatandaşları Yeni Anayasa ve Başkanlık Sistemiyle ilgili bilgilendirerek referandum da destek istiyor.

            İlçe başkanlığı görevine geldiği günden bugüne kadar partisinin bayrağını daha ileri taşımak adına mücadele eden AK Parti Pazarcık İlçe Başkanı İbrahim Mesut GANİDAĞLI, ilk günkü aşkla, Halk’a hizmet, hakk’a hizmettir düsturuyla çalışmalarına devam ediyor.

            Mensubu olduğu partisinin hizmet odaklı siyasetiyle birlikte; Pazarcık ve Pazarcık halkının sorun ve problemlerini büyük ölçüde çözüme kavuşturan başkan Ganidağlı, teşkilatının Ana Kademe, Kadın ve Gençlik Kolları ile ilçe ve büyükşehir belediye başkanları ile milletvekilleri ile bir bütün olarak, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarına devam ediyor.

            Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz zaman diliminde ilçe genelinde mahalle ziyaretlerini başlatan AK Parti Pazarcık İlçe Başkanı İbrahim Mesut GANİDAĞLI aralıksız olarak ziyaretlerini sürdürüyor. İlçenin ve ilçe halkının sorunlarını çözmek adına not alıyor, sorunları tespit ederek rapor tutuyor.

            Sorun ve sıkıntıların çözüme kavuşması noktasında köprü görevini üstlenen başkan Ganidağlı; vatandaşların kendisine ilettiği sorunları çözüme kavuşturmak adına belediye başkanlarına, milletvekillerine veya etkili ve yetkili kurumlara iletiyor.

            AK Parti Pazarcık İlçe Başkanı İbrahim Mesut GANİDAĞLI aynı zamanda yaptığı ziyaretlerde partisi AK Parti’nin ilçeye kazandırdığı hizmetlerden bahsederken, ilçeye kazandırılacak olan hizmetleri de anlatmayı ihmal etmiyor.

            Ülke gündem’inde olan Yeni Anayasa ve Başkanlık Sistemi hakkında da vatandaşları bilgilendiren başkan Ganidağlı, vatandaşın aklında oluşan soru işaretlerini gidermek adına da çalışmalarını sürdürüyor, önümüzdeki zaman diliminde gerçekleştirilecek olan referandum da, vatandaştan destek istiyor.

            Son olarak ta; Narlı, Büyüknacar, Yukarı Höcüklü ve Hürriyet mahallelerini ziyaret eden başkan İbrahim Mesut Ganidağlı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ekibi yaptıkları mahalle ziyaretlerinde taziyelere katılırken, bir dizi program çerçevesinde ise vatandaşlarla bir araya geldi. Sorun ve sıkıntıların tespitine yönelik çözüm noktasında vatandaşlarla istişare ve değerlendirme de bulundu.

            Ziyarette yapılan istişare ve değerlendirmelerin akabinde “Yeni Anayasa ve Başkanlık Sistemi” hakkında da vatandaşları bilgilendiren başkan Ganidağlı, önümüzdeki zaman diliminde gerçekleşecek olan referandum da, vatandaşlardan destek istedi.

PAZARCIK GENELİNDE MAHALLE ZİYARETLERİ

            Yaptığı ziyaretlerle ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Pazarcık İlçe Başkanı İbrahim Mesut GANİDAĞLI; “Pazarcık genelinde sorun ve sıkıntıların tespiti ve yine bunların çözümüne yönelik istişare ve değerlendirmelerde bulunmak amacıyla mahalle ziyaretlerine aralıksız olarak devam ediyoruz. Partimizin ilçemize olan kazanımlarını, hizmet programlarını vatandaşımıza anlatıyoruz.”Dedi.

YENİ ANAYASA VE BAŞKANLIK SİSTEMİ

Yaptığı ziyaretler neticesinde, Yeni Anayasa ve Başkanlık Sistemine değinen başkan GANİDAĞLI şu bilgileri kaydetti.

            Başkan GANİDAĞLI; “Vatandaşlarımıza yönelik yaptığımız mahalle ziyaretleri çerçevesinde, kamuoyu gündemini yakından ilgilendiren ve akıllarda soru işareti olan “Yeni Anayasa ve Başkanlık Sistemi” hakkında vatandaşımızı bilgilendirerek, Allah’ın izniyle önümüzdeki zaman diliminde gerçekleşecek olan referandum da vatandaşımızdan destek istiyoruz.”Dedi.

 Haber: Hatice Özdemir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN