• Dolar Alış 9.2297TL
  • Dolar Satış 9.1929TL
  • Euro Alış 10.7138TL
  • Euro Satış 10.6710TL
Reklam
Reklam

Başkan Ganidağlı, Pazarcık’tan Hareket Saatini Bildirdi

Reklam
, 0 Yorum

AK Parti Pazarcık İlçe Başkanı İbrahim Mesut Ganidağlı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı karşılamak üzere Pazarcık’tan hareket saatini bildirdi.

AK Parti Pazarcık İlçe Başkanı İbrahim Mesut Ganidağlı; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı karşılamak üzere Pazarcık’tan, Kahramanmaraş’a hareket saatini bildirdi.

Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak’ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 17 Şubat Cuma günü Kahramanmaraş’a gelerek bir dizi temaslarda bulunacağını ve edelerle buluşacağını müjdelemesinin ardından AK Parti Pazarcık İlçe Teşkilatı da hazırlıklarına başladı.

Konu ile ilgili Pazarcık Ajans’a açıklamalarda bulunan AK Parti Pazarcık İlçe Başkanı İbrahim Mesut GANİDAĞLI şu bilgileri kaydetti.

Başkan GANİDAĞLI; “Dünya Mazlumlarının Hamisi, birlik ve beraberliğimizin sembolü Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN 17.02.2017 Cuma günü saat 14.00 de Müftülük Meydanında Kahramanmaraşlı Hemşerilerimizle buluşuyor. Bu büyük buluşmaya katılmak isteyen tüm hemşerilerimizin bilgilerine şahsım ve teşkilatım adına saygıyla arz ederim. Aynı gün AK Parti Pazarcık İlçe Başkanlığımız önünden saat 11.30 da Kahramanmaraş’a Hareket Edilecektir.”Dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN