• Dolar Alış 13.6381TL
  • Dolar Satış 13.5837TL
  • Euro Alış 15.2662TL
  • Euro Satış 15.2053TL
Reklam
Reklam

Başkan Hinç; Sıkıntıların Çözüm Noktasında Başrol Oynamak İstiyoruz

Reklam
, 0 Yorum

            Ülkücü İşçiler Derneği Pazarcık Şubesi üye kayıt çalışmalarına başladı. Ülkücü İşçiler Derneği Pazarcık Şubesi Başkanı Mehmet Hinç; “Sorun ve Sıkıntıların Çözüm Noktasın Başrol Oynamak İstiyoruz.”Dedi.

Geçtiğimiz günlerde Ülkücü İşçiler Derneği Pazarcık Şube Başkanlığına atanan Mehmet Hinç Pazarcık genelinde yaptığı çalışmalarla herkesin takdirini toplarken, son olarak da daha geniş bir tabana ulaşmak için çalışan ve işsiz vatandaşın sorunlarını çözüme kavuşturmayı hedefliyor.

İşçi ve İşsiz Vatandaşların Sorun ve Sıkıntılarını Çözüme Kavuşturmak İstiyoruz

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Ülkücü İşçiler Derneği Pazarcık Şubesi Başkanı Mehmet Hinç; amaçlarının çalışan işçi ve çalışmayan işçi vatandaşların sorunlarını çözüme kavuşturmak olduğunu belirtti.

Ülkücü İşçiler Derneğinde Üye Kayıt Çalışmaları

Son olarak geçtiğimiz hafta içerisinde Pazarcık Esnafına yönelik ziyaretlerine başlayan Ülkücü İşçiler Derneği Pazarcık Şubesi, esnafa yönelik ziyaretlerini sürdürürken, şimdi de çalışan işçi ve işsiz vatandaşların sorunlarını çözüme kavuşturmak amacıyla merkezi çözüm noktası oluşturmak için üye kayıt çalışmalarına başladı.

Merkezi Çözüm Noktası Oluşturmak İstiyoruz

Merkezi çözüm noktası oluşturmak için işçi ve işsiz vatandaşı Ülkücü İşçiler Derneğine davet eden başkan Hinç şu bilgileri kaydetti.

Sorun ve Sıkıntıların Çözüm Noktasın Başrol Oynamak İstiyoruz

Sorun ve sıkıntıların çözüm noktasında başrol oynamak istediklerini vurgulayan başkan Hinç; “Tüm Türkiye’de olduğu gibi esnafımızın, işçi kardeşlerimizin ve işsiz kardeşlerimizin birçok sorun ve sıkıntıları bulunmaktadır. Merkezi bir çözüm noktası kurmak için daha geniş bir kitleye ulaşarak, sorun ve sıkıntıların çözüm noktasında ülkücü işçiler olarak başrol oynamak istiyoruz. Bunun için çalışan işçi ve işsiz vatandaşlarımızı, esnaflarımızı Ülkücü İşçiler Derneğine üye olmaya davetimi arz ediyorum. Üye olmayı düşünmeyen vatandaşlarımızda en azından gelsinler çayımızı içsinler, sorun ve sıkıntılara yönelik istişarelerde bulunalım.”Dedi

Yusuf Kemal ÖZDEMİR
PAZARCIK GAZETESİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN