• Dolar Alış 9.6177TL
  • Dolar Satış 9.5793TL
  • Euro Alış 11.1934TL
  • Euro Satış 11.1487TL
Reklam
Reklam

Gazi Polis Memuru Ali Karışık’ta Belediye ve Ak Parti’ye Ziyaret

Reklam
, 0 Yorum

10 Aralık 2016 tarihinde İstanbul Vodafone Arena Stadı yakınlarında polislere yönelik gerçekleştirilen bombalı terör saldırısında yaralanan Pazarcıklı hemşehrimiz polis memuru Ali Karışık, Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ’ı ve Ak Parti Pazarcık İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

İstanbul’daki hain saldırıda yaralı olarak kurtulan Pazacık Sokumilyanlı Mahallesi nüfusuna kayıtlı polis memuru Ali Karışık ilk olarak Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ’ı makamında ziyaret etti. Başkan Bozdağ ile bir süre sohbet eden Ali Karışık görevine dönmek için can attığını belirtti.

Saldırı ile ilgili açıklamalarda bulunan Ali Karışık, yaralandığı andan beri kendisi ile sürekli irtibat halinde olan Başkan Bozdağ’a teşekkürlerini iletti.

            Başkan Bozdağ ise yaptığı açıklamada şunları belirtti;    

“Öncelikle 10 Aralık 2016 tarihinde Vodafone Arena stadı yakınlarında meydana gelen patlamada hayatını kaybeden Polis ve vatandaşlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet, yaralılarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Şunu açık yüreklilikle ifade etmek istiyorum; terör örgütü artık son çırpınışlarını yaşıyor. Bu tür hain ve kalleş saldırıları etle tırnak olmuş bu milleti bölemeyecektir. Hain saldırıda hemşehrimiz Ali Karışık kardeşimizin de yaralandığını öğrendiğim andan itibaren hep kendisi ile irtibattaydık. Hamd olsun sağlığına kavuşup bizleri ziyarete gelmesinden oldukça mutlu oldum. Bu vesile ile bir kez daha şehitlerimize Allah’tan rahmet gazilerimize uzun ömürler diliyorum.”

Polis memuru Ali Karşık’ta Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ’a ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür etti.

            Ak Parti İlçe Teşkilatını da ziyaret eden polis memuru Ali Karışık’ı, İlçe Başkanı İ. Mesut Ganidağlı ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

Hain saldırı ile ilgili yaşananları anlatan Ali Karışık, sağlığına kavuştuğu için çok mutlu olduğunu dile getirdi. Karışık şunları ifade etti: “İlçe başkanı Ganidağlı ile yaralı kurtulduğum günden bu yana sürekli görüşüyordum. Bana gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Yaptığım ziyaretlerde bir nevi bir teşekkür ziyareti oldu.”

Ak Parti Pazarcık İlçe Başkanı İ. Mesut Ganidağlı da; “İstanbul Dolmabahçe’de meydana gelen patlamada yaralanan Gazi Polis Memuru kardeşimiz Ali Karışık’a geçmiş olsun diyorum. Büyük nezaket göstererek bizleri ziyaret ettiler. Geçtiğimiz hafta da nişanlandığını öğrendik. Saygıdeğer kardeşimi kutluyorum, Rabbim hayırlısı ile tamamına erdirsin” dedi.

Haber: Hatice ÖZDEMİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN