• Dolar Alış TL
  • Dolar Satış TL
  • Euro Alış TL
  • Euro Satış TL
Reklam
Reklam

“HUZUR” İÇİN BİR ARAYA GELDİLE

Reklam
, 0 Yorum

Pazarcık’ta Polis, Muhtar ve Esnaf “Huzur” Toplantısı Yaparak daha yaşanılabilir ilçe için harekete geçti.

İlçe huzuru ve güvenliği başta olmak üzere yaşanılan sıkıntıları ve yapılması gerekenlerin masaya yatırıldığı toplantı da her şey Pazarcık halkı için denildi.

Pazarcık ilçe Emniyet müdürlüğü muhtar ve esnaf ile huzur toplantısı yapılarak, ilçenin asayiş durumu gözden geçirildi.

Yapılan Huzur toplantısı, Şehit Nurettin Ademoğlu Mahallesi İnönü Caddesinde bulunan bir kıraathanede muhtar ve esnafla ilçede meydana gelen olaylar hakkında bilgi verildi. Toplantı, ilçe genelinde yaşanılan sorunlar hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

İlçe Emniyet Müdürü Metin Cengiz, düzenlenen toplantıda katılımcılara genel güvenlik ve asayişe müessir hırsızlık ve dolandırıcılık konuları, uyuşturucu ile mücadele, yaya ve trafik güvenliği konularında bilgilendirme yapıldı. Toplantı sonrasında vatandaşın güvenlik konularına ilişkin dilek, şikâyet ve önerileri alınarak suç ve suçlarla mücadele konusunda güvenlik güçlerinin vatandaştan beklentileri konularında vatandaşların sorun ve talepleri dinlenerek karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Emniyet yetkilileri bu tür huzur toplantılarının dönemler halinde yapılacağını belirtildi.

Haber : ŞAHİN EFE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN