• Dolar Alış TL
  • Dolar Satış TL
  • Euro Alış TL
  • Euro Satış TL
Reklam
Reklam

İl Başkanı Ayşe Kılıç, AK Parti Pazarcık Kadın Kolları ile Bir Araya Geldi

Reklam
, 0 Yorum

AK Parti Kahramanmaraş İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe KILIÇ, AK Parti Pazarcık Kadın Kolları Yönetimiyle bir araya gelerek daha sonra ilçe merkezinde mahalle ve ev ziyaretlerinde bulundu.

Geçtiğimiz aylarda AK Parti Pazarcık Kadın Kollarına atanan başkan Saime Arık’ın oluşturduğu yeni AK Kadınlar yönetimiyle bir araya gelerek toplantı düzenleyen İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Kılıç daha sonra ilçe merkezinde mahalle ve ev ziyaretleri gerçekleştirerek vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Kılıç Pazarcık ziyaretinde ilk önce AK Parti Pazarcık Kadın Kollarıyla ilçe Halk Eğitim Merkezi Konferans salonunda bir araya geldi.

Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonunda yapılan toplantıda kendisini tanıtan başkan Kılıç daha sonra Pazarcıklı AK Kadınlar ile tek tek tanışarak birebir diyalog ve istişarelerde bulundu.

AK Parti’nin gündemi ve çalışmalarıyla ilgili Pazarcıklı AK Kadınlara bilgi veren başkan Kılıç, ülke gündemini ve kamuoyunu yakından ilgilendiren Yeni Anayasa ve Başkanlık sistemi hakkında da AK Parti Pazarcık Kadın Kolları’nı bilgilendirdi.

Yapılan toplantının ardından İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Kılıç ile mahalle ve ev ziyaretleri gerçekleştiren AK Parti Pazarcık Kadın Kolları yaptıkları programda vatandaşların sorun ve sıkıntılarını dinleyerek not aldı. Yeni Anayasa ve Başkanlık sistemi hakkında da bilgiler vererek destek istediler.

Pazarcık’a yaptığı ziyaretle ilgili konuşan AK Parti Kahramanmaraş İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Kılıç; “Önümüzde Referandum süreci var. Eminim ki İl ve İlçe Kadın Kolları Teşkilatlarımız sayesinde bu seçimde alnımızın ak’ıyla çıkacağız diye bekliyoruz.”Dedi.

Başkan KILIÇ; “Evet! Bugün Pazarcık’tayız. Teşkilatımızı kurduktan sonraki ilk ziyaretimiz. Kadın Kolları Pazarcık İlçe Başkanlığına atanan Saime Arık ve Yönetimini ziyaret edip onlarla tanışmak maksadıyla Pazarcık’a geldik. Arkadaşların çoğu ile tanıştık. Bundan dolayı biz çok mutlu olduk. İnşallah yola beraber devam edeceğimiz arkadaşlarımızın tabi eğitimleri ile de ilgileneceğiz. Her hafta toplantılarına katılıp, il yönetiminden bir arkadaşımızın koordinatörlüğünde toplantıları ve diğer eğitim durumlarını da takip edeceğiz. Biz hepsine başarılar diliyoruz. Önümüzde bir referandum var. Eminim ki İl ve İlçe Kadın Kolları Teşkilatlarımız sayesinde bu seçimde alnımızın ak’ıyla çıkacağız diye bekliyoruz inşallah teşekkürler.”Dedi. Kaynak: Pazarcık Ajans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN