• Dolar Alış 9.3164TL
  • Dolar Satış 9.2792TL
  • Euro Alış 10.8465TL
  • Euro Satış 10.8033TL
Reklam
Reklam

ONİKİŞUBAT ARAÇ PARKINI GÜÇLENDİRDİ

Reklam
, 0 Yorum

 

Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak’ın katkılarıyla alınan 3 adet kamyon, Onikişubat Belediyesi araç parkına girdi.

Onikişubat Belediyesi, araç parkını güçlendirmeye devam ediyor. Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak’ın katkılarıyla alınan 3 adet 25 tonluk kamyon, belediye envanterine dahil edildi.

Alınan araçların, verilen belediye hizmetlerine büyük katkı sağlayacağını ifade eden Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, “Başbakan Yardımcımız Veysi Kaynak’a teşekkür ediyoruz” dedi. Onikişubat Belediyesi’nin kurulduğu günden bu yana çok sayıda iş makinesi ve kamyonu, araç parkına dahil ettiğini dile getiren Mahçiçek, şöyle konuştu:

“Ama bu aldığımız kamyonlarımız çok daha anlamlı. Bu kamyonlarımızın alımında Başbakan Yardımcımız Sayın Veysi Kaynak Beyin destekleri, katkıları oldu. İnanıyorum ki bu kamyonlarımız hizmete devam ettiği sürece bunların ecri ve sevabı da kendisine gidecektir. İşte AK Parti farkı burada. Bir Başbakan Yardımcımız var. Sadece bizim belediyelerimize değil, tüm belediyelerimize katkı sağlıyor, destek oluyor. Bakanlık farkını Kahramanmaraş’ımız daha önce Sayın Mahir Ünal Bey kanalı ile yaşamıştı. Şimdi de Başbakan Yardımcımız Sayın Veysi Kaynak Beyin destek ve katkılarıyla bu fark devam ediyor. İnşallah bu durum sürecektir. Ben bir defa daha bu kamyonların alımında çok büyük desteği olan Başbakan Yardımcımıza yürekten teşekkür ediyorum. Kendilerine bütün içtenliğimle başarılar diliyorum.”

“İKTİDAR, MUHALEFET AYRIMI YAPILMIYOR”

Geçmiş dönemlerde de belediye başkanlığı yaptığı anımsatılan Başkan Mahçiçek, dünle bugünün kıyaslanmasına ilişkin yöneltilen bir soruya ise, “Bu iktidar farkı. AKParti farkı. Ben 99’da da Belediye Başkanlığı yaptım. Muhalefet belediyesi olmak daha zordu. Ama Türkiye gelişip büyüyor. İktidarımız döneminde geçmişte yaşanan iktidar belediyesi, muhalif belediye ayrımı ortadan kaldırıldı. İşte Veysi Bey bakanımız sadece bizim belediyemize değil bütün belediyelerimize destek sağladı. Hem de herhangi bir ayrım gözetmeksizin. İşte bu bizim yönetim tarzımızın da çok açık bir farklılığı. Yani herkese yardım ediliyor. Bütün belediyelerimize yardım ediliyor. İnşallah bu hizmetler artarak devam edecektir” yanıtını verdi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN