• Dolar Alış 31.0605TL
  • Dolar Satış 30.9365TL
  • Euro Alış 33.7162TL
  • Euro Satış 33.5816TL
Reklam
Reklam

Pazarcık Aksuspor :1 – Türkoğlu Belediyespor :1

Reklam
, 0 Yorum

1. Amatör Küme B Grubunun 5. Haftasında Kazanan Dostluk Ve Kardeşlik Oldu.

İlçemizi temsil eden Pazarcık Aksuspor’un ev sahipliği ile ilçemizde Türkoğlu Belediyespor’u ve Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş’u ilçemizde ağırladık. Maç öncesi Belediye Başkanımız Yakup Hamdi Bozdağ, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş’a çiçek takdim ederek maçtan önce kardeşlik vurgusu yaptılar.

Pazarcık Aksuspor, karşılaşmaya terörü lanetlemek için “Terörü Lanetliyoruz” pankartı ile çıkarak futbol severlerden tam not aldı. Ve maç 1-1 berabere biterek karşılaşma da kazanan dostluk ve kardeşlik oldu.

Her iki takım taraftarlarının karşı takımlar adına tezahüratta bulunmaları ve ‘Şehitler ölmez vatan bölünmez’ sloganları ise görülmeye değerdi. Maç öncesi Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş’a çiçek takdim ederken,  Pazarcık Aksuspor Kulübü Başkanı Adnan Pınarbaşı ise ASKF Başkanı Ergün Önal’a çiçek takdim etti.

Kahramanmaraş 1. Amatör Ligin iki iddialı takımı Pazarcık Aksuspor ile Türkoğlu Belediyespor arasında oynanan maça ASKF Başkanı Ergün Önal, Yönetimi ve Futbol İl Tertip Komitesi Başkanı Ali Kazancı ve Tertip Komitesi üyeleri, İl Hakem Kurulu Başkanı Veli Ünlü ile hakem kurulu üyeleri, Kulüp başkanları maçı izlemek üzere tam kadro Pazarcık Celal Tekşen stadında idiler.

BELEDİYE BAŞKANLARI DESTEK VERDİ

Oldukça zorlu ve centilmence geçen mücadeleyi Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ ile Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş’da yakından izledi. Müsabaka öncesi takımlarını soyunma odasında ziyaret eden belediye başkanları müsabakanın önemini ve centilmenliğin ön planda olması gerektiğini ifade etti ve galibiyete iki takıma da primler açıklandı. Her iki ilçenin de belediye başkanları saha da takımları tebrik ederek başarılı bir maç olmasını dilediler. İki ilçenin de kardeş ilçe,  takımların da kardeş takımlar olduğunu savunan konuşmalar yapıldı.

M. Kiraz
Pazarcık Gazetesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN