• Dolar Alış 33.0530TL
  • Dolar Satış 32.9210TL
  • Euro Alış 35.9864TL
  • Euro Satış 35.8428TL
Reklam
Reklam

Pazarcık Aksuspor’da Transfer Başladı

Reklam
, 0 Yorum

Kahramanmaraş 1. Amatör Liginin güçlü ekiplerinden olan Pazarcık Aksuspor, ara transfer döneminde bombayı patlattı.

Transfer’in başlamasıyla birlikte eksik görülen yerlere futbolcu transfer etmek isteyen Pazarcık Aksuspor yönetimi ilk olarak 1920 Maraşspor’dan Erdem Kaba ile anlaşmaya vardı.

Teknik heyetin raporları doğrultusunda bir kaç transfer daha yapabiliriz diyen Aksuspor Başkanı Adnan Pınarbaşı, “Takımın ahengini bozmayacak takıma katkı sağlayacak futbolcuları transfer edeceğiz.” dedi.

Uzun süredir 1920 Maraşspor altyapısında oynayan ve özellikle geçen sezon Amatör Ligin en iyi üç oyuncusundan biri olarak göze çarpan kanat oyuncusu Erdem Kaba, ilçemizin başarılı temsilcisi Pazarcık Aksuspor’a transfer edildi.

            Pazarcık Aksuspor sezonu grup lideri olarak kapattı

Konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Pazarcık Aksuspor Kulüp Başkanı Adnan Pınarbaşı, hedeflerinin Pazarcık Aksuspor’u BAL ligine yükseltmek olduğunu belirterek, Pazarcık Aksuspor’un bulunduğu grupta lider olduğunu da vurguladı.

Pınarbaşı: “1920 Maraşspor yönetimine anlayışları ve gösterdikleri kolaylıktan dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

1920 Maraşspor yönetimine anlayışları ve gösterdikleri kolaylıktan dolayı teşekkür eden Pazarcık Aksuspor Kulüp Başkanı Adnan Pınarbaşı,  “Kahramanmaraş Amatör Ligde ciddi bir takımla sezona girdik. Şu anda grubumuzun lideriyiz. Hedefimiz Bölgesel Amatör Lige yükselmek. Hedeflerimiz doğrultusunda eksiklerimizi gördük ve takımımıza takviye yapmaya karar verdik. Sezon başından bu yana listemizde ön sıralarda olan 1920 Maraşspor’un yıldız oyuncularından Erdem Kaba ile anlaşmaya vardık. 1920 Maraşspor yönetimine anlayışları ve gösterdikleri kolaylıktan dolayı teşekkür ediyorum.” dedi. Kaynak: Pazarcık Ajans

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN