• Dolar Alış 33.1133TL
  • Dolar Satış 32.9811TL
  • Euro Alış 36.0438TL
  • Euro Satış 35.8999TL
Reklam
Reklam

Pazarcık Anadolu Lisesi’nden Anlamlı Proje

Reklam
, 0 Yorum

            Pazarcık Anadolu Lisesi projelerle adından söz ettirmeye devam ediyor.

            Pazarcık Anadolu Lisesi hazırladığı projelerle eğitimin kalitesini arttırken bir taraftan da öğrencilere çeşitli imkânlar sunuyor.

            Her zaman, eğitime verdiği eşşiz destekle tanınan Pazarcık Anadolu Lisesi Müdürü İbrahim Yılmazcan, yine eğitimin ilerlemesine katkı sağlayıp gençlere inanılmaz imkanlar sunacak yeniliğe imza attı. Ülkemiz, ilimiz, ilçemiz ve gençlerimizin ilerleyişi için yapılan her atılımı destekleyen Yılmazcan, kendi okulundaki dil hocaları, Yasemin Gözüküçük, Ali Bilgi, Ayça Düzgün ve Mehmet Taş öncülüğünde, gençlerimizin okullara ve eğitime ısındırıp topluma kazandırılması için bir Avrupa Birliği Projesi hazırlamaya başladılar. Bu proje ile öncelikle kendi yöremizdeki gençler olmak üzere ulusal ve uluslar arası bazda tüm öğrencilerin eğitimlerinin daha ciddi ve verimli olabilmesi hedeflenmektedir.

            Proje kapsamında Bulgaristan, Romanya, Yunanistan ve Polonya ile bilgi alışverişi yapılarak bu ülkeler ziyaret edilecek ve

            Öğrencilerin ufkunun açılması sağlanacaktır. Böyle inanılmaz bir projeye öncülük ettiği için okul müdürü İbrahim Yılmazcan ve öğretmenlerine teşekkürü ilçemiz adına bir borç görmekteyiz.

Haber: Y. Kemal Özdemir
PAZARCIK GAZETESİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN