• Dolar Alış 17.9955TL
  • Dolar Satış 17.9237TL
  • Euro Alış 18.4121TL
  • Euro Satış 18.3386TL
Reklam
Reklam

Pazarcık Atl-Metem Futsal Takımı Grubun Lideri

Reklam
, 0 Yorum

Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Futsal Turnuvasında Pazarcık Anadolu Teknik Lisesi, Mesleki Teknik Eğitim Merkezi Grup Liderliğini sürdürerek ilçemizin gururu olmaya devam ediyor.

Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Futsal Turnuvasında, ilçemizi temsil eden Pazarcık Anadolu Teknik Lisesi, Mesleki Teknik Eğitim Merkezi’nin hedefi ise Şampiyon olarak hem Pazarcık’ın hem de okulun adını duyurarak zirve taşımak.

Pazarcık Anadolu Teknik Lisesi, Mesleki Teknik Eğitim Merkezi Futsal Turnuvasında son olarak TOKİ 21. Yüzyıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile karşı karşıya geldi.

4-1’lik skor ile rakibi TOKİ 21. Yüzyıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni mağlup eden Pazarcık Anadolu Teknik Lisesi, Mesleki Teknik Eğitim Merkezi gruptaki liderliğini sürdürmeye devam etti.

Pazarcık Haber Portalı www.pazarcikajans.com olarak; İlçemizi Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Futsal Turnuvasında temsil eden, Pazarcık Anadolu Teknik Lisesi, Mesleki Teknik Eğitim Merkezi Futsal Takımını tebrik ediyor, başarılar diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN