• Dolar Alış 31.0605TL
  • Dolar Satış 30.9365TL
  • Euro Alış 33.7162TL
  • Euro Satış 33.5816TL
Reklam
Reklam

Pazarcık Gazetesi 44 yıl önce, Pazarcık’ın sesi olmak için kuruldu

Reklam
, 0 Yorum

Gazetemiz 45 yaşında; Gazetemiz 44 yıl önce, Haydar Özdemir tarafından “Pazarcık’ın sesi olmak” için kuruldu. 45. yılına emin adımlarla girdi.

İlçenin ismini taşımaktan gurur duyan Pazarcık Gazetesi, bugüne kadar ilkelerinden asla taviz vermeyerek, okuyucusunun güvenini kazanmaya devam ediyor.  Halk yararına işler yapmak hedefleriyle yola çıkan gazetemiz, ilçe halkının takdiri ve desteği sayesinde hep “tarafsız gazete” olarak anıldı.

Objektif ve doğru habercilik anlayışına sahip, basın ahlak ve ilkelerine tavizsizce uyan Pazarcık Gazetesi; evrensel, çağdaş değerlere bağlı yayıncılık çizgisiyle yayın hayatını sürdürüyor. Gayemizde her zaman gazetenin ismini taşıyan Pazarcık ilçemiz oldu.

Pazarcık’a Hizmette; Pazarcık Gazetesi 45. Yılını Kutluyor

Pazarcık Gazetesi, 22 Ocak 1973 yılından beridir yaptığı yayın ile birlikte, ilçemizin ilk ve tek günlük gazete olma özelliği ile Pazarcık’ın sesi olmaya devam ediyor.

Her zaman doğrunun yanında durup, yalana itibar etmeden Pazarcık halkının sesi olduk. Gelişime ve değişime açık olarak ve kendisini sürekli geliştiren gazetemiz, şu an da her kesime hitap ediyor.

2011 yılında vefat eden Haydar Özdemir tarafından kurulan ve 22 Ocak 1973’te yayın hayatına başlayan Pazarcık Gazetesi, ilkeli yayınlarını bugünlere taşımanın haklı gururunu yaşıyor.

İlk zamanlar da; haftalık siyasi gazete olarak yayın hayatında istikrarlı adımlarla ilerleyen gazetemiz geride bıraktığı yıllarda prensiplerinden taviz vermedi. Hep doğrunun ve haklının yanında durarak, yalana, iftiraya, sansasyona yer vermeden, kaosun değil, istikrarın yanında, Pazarcık’a huzur veren gazete olduk.

Pazarcık’ın ismini taşımakla gurur duyan ve bu haklı gururunu yayın politikamıza da taşıyan gazetemiz 44 yıldır yönetim ve ilkeli yayıncılığıyla beğeni topladı.

  1. yılımıza da aynı duygu-larla “Merhaba” dedik. Gücünü okuyucularından alan Pazarcık Gazetesi, ilçe halkının hisleri, milli ve mânevi değerlerine bağlılığıyla, her gün binlerce insana güven, moral ve huzur vermeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN