• Dolar Alış 33.1133TL
  • Dolar Satış 32.9811TL
  • Euro Alış 36.0438TL
  • Euro Satış 35.8999TL
Reklam
Reklam

Pazarcık İlçe Emniyet Müdürlüğüne Erdal Murat BALSU Atandı

Reklam
, 0 Yorum

15 Temmuz darbe  girişimlerinde Türkiye genelinde yapılan operasyonlarda  İlçe Emniyet Müdürü Fırat Güneş’in açığa alınmasının ardından yerine  Mardin Mazıdağ İlçe Emniyet Müdürü Erdal Murat Balsu, Pazarcık  İlçe Emniyet Müdürü olarak  atandı.

15 Temmuz darbe girişiminin ardından açığa alınan Fırat Güneş’in yerine İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görev yapan Başkomiser Muzaffer Aydın vekaleten bakıyordu.

Aradan geçen 6 aylık süre sonrasında Mardin’in Mazıdağ ilçesinde ilçe emniyet müdürü olarak görev yapan 4. sınıf emniyet müdürü Erdal Murat Balsu Pazarcık’a atandı.

Yeni İlçe Emniyet Müdürümüz Erdal Murat Balsu, aslen Pazarcık’ın Sarıl Mahallesinden.  1966 doğumlu, evli ve 3 kız çocuk babası, Akademi mezunu.

1992 yılında polislik mesleğine başlayan Erdal Murat Balsu, Muğla, Kahramanmaraş, Gaziantep ve İzmirde görev yaptı. 2014 yılında Mardin’in Mazıdağ ilçesine İlçe emniyet müdürü olarak atandı. 3 yıldır görev yaptığı Mazıdağ ilçesinden Pazarcık’a ilçe emniyet Müdürü olarak atandı.

Pazarcık İlçe Emniyet Müdürü Erdal Murat Balsu, 1966 Pazarcık Sarıl doğumlu, Polis Akademisi mezunu, Muğla, Kahramanmaraş,  Gaziantep, İzmir ve Mardin’de  24 yıldır yaptığı polislik ve yöneticilik görevlerinde üstün başarı sahibi.

Pazarcık’ın huzuru için çalışacağını ifade eden Balsu,  “İlçenin huzuru ve refahı için elimizden gelen hizmetleri ekip arkadaşlarımızla birlikte sağlayacağız.  İnsanların sorununu dinleyerek anlayarak çözeceğiz, kararları verirken fevri davranmayacağız. İnsanlarımızın huzurunu sağlamak için elimizden geleni yapacağız. Ben oturmayı seven bir yönetici değilim; sürekli hareketlilik içerisinde halkın sorunlarıyla ilgileneceğim. Daha huzurlu daha güvenli bir Pazarcık nasıl olur? onun çabası içerisinde görevimizi ircaa etmenin gayreti içerisinde olacağım.” dedi.

İlçemize yeni atanan Emniyet Müdürü Erdal Murat Balsu’ya yeni görevinin hayırlı olmasını ve başarılarının devamını diliyoruz.

Ali Bülent Özdemir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN