• Dolar Alış 13.6381TL
  • Dolar Satış 13.5837TL
  • Euro Alış 15.2662TL
  • Euro Satış 15.2053TL
Reklam
Reklam

Pazarcık Ülkücü İşçiler Derneği Yönetim Kurulu Yemekte Buluştu

Reklam
, 0 Yorum

            Haftalık olarak toplanan Pazarcık Ülkücü İşçiler Derneği bu hafta da dernek binasında organize edilen akşam yemeğinde bir araya gelerek, 3. Hafta Yönetim Kurulu toplantısını gerçekleştirdi.

            Gerçekleştirilen Ülkücü İşçiler Derneği Pazarcık Şubesi haftalık yönetim kurulu toplantısına, dernek yönetim kurulu üyeleri ile beraber dernek üyeleri katıldı.

            Haftalık Yönetim Kurulu Toplantısında bir araya gelen dernek üyeleri çalışmaları değerlendirirken, dernek plan ve programları hakkında da nasıl bir yol izlenileceği hakkında kararlar alındı.

            Konu ile alakalı olarak açıklamalarda bulunan Ülkücü İşçiler Derneği Pazarcık Şubesi Başkanı Mehmet HİNÇ; Memlekete, insanlara hizmet etme noktasında gecelerini gündüze katacaklarını belirtti.

İŞÇİ VE İŞVERENLERİMİZİN SIKINTILARINI GİDERMEK İÇİN HER ZAMAN YANLARINDAYIZ

            Gerektiğinde işçi ve yine gerektiğinde işverenlerin sıkıntılarını gidermek için dernek olarak yanlarında olduklarını belirten başkan HİNÇ; “Ülkücü İşçiler Derneği Pazarcık Şubesi olarak haftalık olarak gerçekleştirdiğimiz Yönetim Kurulu toplantısının 3.’sünü gerçekleştirdik. Katılım sağlayan yönetimime ve dernek üyelerime şükranlarımı arz ediyorum. Ülkücü İşçiler Derneği olarak memleketimize ve insanlarımıza hizmet etmek için gecemizi gündüze katacağız. Bizimkisi tamamen gönül işidir. Dava’mız ve ülkümüz uğruna gönül verdiğimiz Ülkücü İşçiler Derneğine görevimiz boyunca gerektiğinde işçi kardeşlerimizin ve yine gerektiğinde işverenlerimizin sıkıntılarını gidermek için dernek olarak yanlarında olduğumuzu belirtmek isterim.”Dedi.

            Yönetim Kurulu toplantısına ilişkin bilgilerde veren Ülkücü İşçiler Derneği Başkanı Mehmet HİNÇ şu bilgileri kaydetti.

İŞÇİ KARDEŞLERİMİZİN SORUNLARININ ÇÖZÜMÜ İÇİN İSTİŞARELERDE BULUNUYORUZ

            Kendilerine gelen talep, görüş, öneri, istek ve şikayetleri de çözüme kavuşturmak amacıyla istişarelerde bulunduklarını vurgulayan başkan HİNÇ; “Ülkücü işçiler derneği görevine layık görüldükten sonra, genel merkezimiz tarafından yönetim kurulu oluşturmam için bana zaman tanımışlardı. Göreve geldiğimizde Davamız ve Ülkümüz uğruna mücadele veren dava arkadaşlarımdan oluşan kadro ile derneğimizin yönetim kurulunu oluşturarak genel merkezimize sundum. Daha sonra vakit kaybetmeden çalışmalara başladık. Bu çalışmalara neticesinde; Üye çalışmalarımızı başlattık, Esnaf Ziyaretlerimize devam ediyoruz. İşçi kardeşlerimizle bir araya geliyoruz, onların sorun ve sıkıntılarına çözüm üretmeye çalışıyoruz. Haftalık olarak da yönetim kurulu toplantılarımızı gerçekleştiriyoruz. Her hafta olduğu gibi bu hafta da yönetim kurulu toplantımızı gerçekleştirdik; çalışmalarımıza yönelik değerlendirmeler de bulunduk. Bunların neticesinde derneğimizin ileriye yönelik plan ve programlarına eklemeler yaptık. Haftalık gerçekleştirdiğimiz toplantılar enerjimizi arttırmakla beraber çalışmalarımızda meydana gelen eksikleri görerek düzeltmek adına tecrübe sahibi oluyoruz. Yine bu hususta bize İşçi Kardeşlerimizin sorunlarını çözüme kavuşturmak amacıyla istişarelerde bulunuyoruz. Bu vesileyle İşçi kardeşlerimizi, haklarını savunmamız için derneğimize müraacat etmeleri konusunda davetimi şahsım ve derneğimiz adına arz ediyorum. ”Dedi.

Haber: Hatice ÖZDEMİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN