• Dolar Alış 17.9955TL
  • Dolar Satış 17.9237TL
  • Euro Alış 18.4121TL
  • Euro Satış 18.3386TL
Reklam
Reklam

Ülkücülerden Birlik ve Beraberlik Mesajı

Reklam
, 0 Yorum

Pazarcık’ta Ülkücü camia son altı ay içerisinde yaşanan kan değişimleri ile beraber, birlik, beraberlik ve kardeşlik iklimini güçlendirmeye devam ederken, mukaddes ülkü davası yolunda, Hak ve hakikat yolunda yürümeye and içmiştir, şuurunu da ortaya koyuyor.

Bilindiği üzere geçtiğimiz zaman diliminde MHP İlçe Başkanlığına getirilen Yusuf ŞAHİN’nden boşalan Ülkü Ocakları Pazarcık Başkanlığına Süleyman SALAN getirilirken, Ülkücü İşçiler Derneği Pazarcık Şube Başkanlığına da Mehmet HİNÇ atandı.

Pazarcık ülkücü camia içerisinde yaşanan kan değişimleri beraberinde yeni bir heyecanı da getirdi.

Bayrak yarışı olarak değerlendirilen bu süreçle gerek MHP Pazarcık Teşkilatı, gerek Ülkü Ocakları Pazarcık Teşkilatı ve gerekse de Ülkücü İşçiler Derneği Pazarcık Şubesi’nde başlayan kan değişimiyle beraber yapılan etkinlik, program ve organizasyonlarla Pazarcıklı ülkücü camia dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Pazarcık Ülkü Ocakları’ndan Pazarcık Ülkücü İşçiler Derneğine Ziyaret

Pazarcık Ülkü Ocakları Başkanı Süleyman SALAN ve beraberindeki ülkü ocakları teşkilatı üyeleri, Pazarcık Ülkücü İşçiler Derneği’ne iade-i ziyaret gerçekleştirdi.

İade-i ziyaret gerçekleştiren Ülkü Ocakları Başkanı Süleyman SALAN ve Ülkü Ocakları Teşkilatı üyelerini kapıda karşılayan, Ülkücü İşçiler Derneği Başkanı Mehmet HİNÇ daha sonra Ülkücü İşçiler Derneği’nde, Ocak’tan gelen misafirlerini ağırladı.

Türk- İslam Ülküsünü Son Nefer ve Son Nefesimize Kadar İlerleteceğiz

Gençlerin eğitim ve iş hayatındaki geleceğine yönelik istişarelerin yapıldığı ziyarette; Ülkücü İşçiler Derneği Başkanı Mehmet HİNÇ, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Cennet mekan başbuğumuz Alparslan Türkeş’in bizlere emanet ettiği kutsal davamız olan Türk- İslam ülküsünü son nefer ve son nefesimize kadar ilerleteceğimize and içtik” dedi.

Rabbim Birlik ve Beraberliğimizi Bozmak İsteyenlere Fırsat Vermesin

Başkan Hinç; “Pazarcık Ülkü Ocakları Başkanımız Sayın Süleyman SALAN ve değerli ülkücü kardeşlerimiz,  ülkücü işçiler derneğimizi ziyaret ederek bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Ülkücü ülkücünün öz kardeşidir. Bu uğurda sözünü her zaman dilimizden düşürmediğimiz, cennet mekân başbuğumuz Alparslan Türkeş’in bizlere emanet ettiği kutsal dava; TÜRK İSLAM ülküsünü son nefer ve son nefesimize kadar ilerleteceğimize and içtik. Mücadelemiz tek din tek dil tek vatan ve tek bayraktır. Rabbim birlik beraberliğimizi bozmak isteyenlere fırsat vermesin.” dedi.

Kaynak: Pazarcık Ajans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN