• Dolar Alış 32.4339TL
  • Dolar Satış 32.3045TL
  • Euro Alış 34.5613TL
  • Euro Satış 34.4234TL
Reklam
Reklam

Yardım Kampanyaları Devam Ediyor!

Reklam
, 0 Yorum

Pazarcıklı yardımsever gençler kırsal mahallelerde ilkokul düzeyinde eğitim gören yardıma muhtaç öğrencilere bu kışı sıcak geçirmeleri adına bir grup genç ve esnafların desteği ile mont ve bot yardımında bulundular.

Pazarcıklı yardımsever gençler kırsal mahallelerde ilkokul düzeyinde eğitim gören yardıma muhtaç öğrencilere bu kışı sıcak geçirmeleri adına bazı esnafların da desteği ile mont ve bot yardımında bulundular.

Pazarcıklı yardımsever bir grup genç, esnaf ve hayırsever vatandaşların desteği ile Pazarcık’ın Yukarı Höcüklü, Hürriyet, Yukarı Elifler Mahallelerinde okuyan ilkokul düzeyinde ki 115 öğrenciye bot ve mont yardımında bulundular.

Yardımları büyük bir sevinçle alan öğrencilerin paketleri açarak bot ve montları giymesi ile ortaya renkli görüntüler çıktı. Yardımlar kapsamında kırtasiye malzemeleri de öğrencilere hediye edildi. Yardımsever gençler konu hakkında yapmış oldukları açıklama da; “Yapmış olduğumuz yardım kampanyası ile 4 okulda toplam 115 öğrencimize yardımları ulaştırdık. 4 okula daha yardım yapmayı planlıyoruz. İnşallah bizden sonra STK’lar da bunu görür ve bu anlamda da en azından iyi bir örneklik teşkil etmiş oluruz.

Yapmış olduğumuz yardımlarda ne yazık ki resmi kurumlarımızın ve iş adamlarımızın desteğini göremedik. İnşallah bundan sonra görürüz. Yardımları ulaştırdığımız öğrenci kardeşlerimiz bu sene en azından bu kış aylarında soğuğu fazla yemeden hayatını devam ettirip bu kışı atlatacaklar. Yardıma muhtaç ailelerin çocuklarını giydirdik ve bundan sonraki yardım etkinliklerimiz devam edecektir.” dedi.

Kendilerine yardım yapılan öğrenciler de sevinçlerini dile getirerek, yaptıkları yardımdan ötürü teşekkürlerini ilettiler.

Haber: Hatice ÖZDEMİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN