• Dolar Alış 31.0605TL
  • Dolar Satış 30.9365TL
  • Euro Alış 33.7162TL
  • Euro Satış 33.5816TL
Reklam
Reklam

Kurtulmuş’tan Pazarcık’a ziyaret

Reklam
, 0 Yorum

Ak Parti Genel Başkanvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Ahmet Aydın, Ak Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz, Milletvekilleri, geçtiğimiz gün Pazarcık Belediyesini ziyaret etti.

Kurtulmuş, ve beraberindeki heyeti, Pazarcık Belediye Başkanı İbrahim Yılmazcan, Ak Parti İlçe Başkanı Harun Eskigün, Kervan Pastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu, Gençlik ve Kadın Kolları Başkanı ve Belediye Meclis Üyeleri karşıladı. Programda konuşma yapan Belediye Başkanı İbrahim Yılmazcan, “Ak Parti Genel Başkan Yardımcımız Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’a en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Ak Parti hükümeti zamanında Pazarcık ilçemiz bir şantiyeye dönüştü. Geçtiğimiz günlerde Devlet Hastanemizi yapan müteahhitle görüştüm. Bu haliyle şimdi devlet hastanesi yapılacak olsa 400 Milyon Tl. Onu hizmete açtık. Hükümet binamızda bitti. Birlikte çalışmaktan şeref ve onur duyduğum çok kıymetli Büyükşehir Belediye Başkanımla beraber birlikte belediyecilik, birlikte yönetim anlayışı çerçevesinde içerisinde mahallelerimizin 250 km. Sathi asfalt kaplaması bitmiştir. Ayrıca ilçemizde de 50 km. Sıcak asfalt çalışması bitmiştir. 30 adet taziye evi bitmiştir. Çalışmalarımız ilçe merkeziyle beraber canla başla durmak yok yola devam şiarıyla hızla artarak devam ediyor.

Bu duygu ve düşüncelerle Pazarcık’ta ilçemizi şereflendiren Genel Başkan Yardımcımıza en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum”

Ak Parti Pazarcık İlçe Başkanı da, İlçemize gelen Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’a ve beraberindeki heyete teşekkür ederek başladığı konuşmasında. Parti çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Ak Parti Genel Başkanvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş da yaptığı konuşmasında şunlara değindi:

“Pazarcık Ak Parti’ye ve Recep Tayyip Erdoğan’a destek veren ilçelerimizden bir tanesi. Türkiye’nin zor bir süreçten geçtiğini biliyoruz. Dünya da zor bir süreçten geçiyor. Bu şartlarda ayakta durma şansınız yok. O nedenle her alanda güçlü bir Türkiye olmalıyız. Bu için de gayretle çalışacağız. Herkesin duasını kazanmak için gayret ediyoruz. Türkiye bölgesinin ileri bir ufku olarak dünyadaki küresel güçlerin de dikkatini çekmektedir. Şu anda bütün dünya ülkelerinde ekonomik sıkıntılar var. Bizler de bu doğrultuda bunları aşmak için mücadele ediyoruz. Diğer tarafta da muhalefetin olumsuz ve yalan siyaseti ile de mücadele ediyoruz. Neredeyse size 50 tane yalanını sayabiliriz.

BİZLER 1 DAKİKAMIZ BİLE HEBA ETMEYECEĞİZ

Sayın Cumhurbaşkanımız Türkiye’de Cumhuriyet tarihinin en büyük toplu konut projesi yapımı için müjde verdi. Dar gelirli ve düşük gelirli vatandaşları ev sahibi yapma konusunda açıklamalarda bulundu. Muhaleft de akla ve hayale sığmayan yalanlarla bunu manipüle etmektedir. El insaf diyorum. Böyle bir muhalefetin olması Türkiye için talihsizliktir. Maalesef karşımızda böylesine basiretsiz bir muhalefet var. Biz bunlara cevap vermeyeceğiz. Bizler bir dakikamızı bile heba etmeyeceğiz. Gelmeyene gideceğiz, seveni seveceğiz, kapımızı çalmayanın kapısını çalacağız ve insanlarımızı en iyi şekilde dinleyeceğiz, bütün sıkıntıları anlatarak, çözümlerine sorun bularak milletimizin gönlünü almaya devam edeceğiz. Biz sizlere güveniyoruz. 2023 seçimlerinde de sizlerin de gayretli çalışmalarıyla Pazarcık’ta yeniden çok güçlü bir şekilde Recep Tayyip Erdoğan’a ve Ak Parti’ye destek çıkacaksınız. İnşallah 2024 yerel seçimlerinde de belediyeyi daha güçlü bir şekilde alacağız. Allah yar ve yardımcınız olsun”

Konuşmaların ardından Kervan Pastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu tarafından dondurma show yapıldı. HABER: ŞAHİN EFE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN