• Dolar Alış 33.1133TL
  • Dolar Satış 32.9811TL
  • Euro Alış 36.0438TL
  • Euro Satış 35.8999TL
Reklam
Reklam

TBMM’de bisikletli günler

Reklam
, 0 Yorum

 

Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından BİSED kanalı aracılığı ile üretilen TBMM logolu özel bisikletler Meclis Başkanlığına teslim edildi. Toplam 30 adet BİSED’in ürettiği bisikletler mecliste ilgi gördü.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu: “‘Herkes için spor’ sloganıyla bisikletin yaygınlaşması için çaba harcayacağız”

Sağlık ve çevre için bisiklet kullanımının yaygınlaştırılması amacıyla Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından Meclis Başkanlığına 30 bisiklet teslim edildi.

TBMM’de Türkiye Bisiklet Federasyonu ve Bisiklet Endüstrisi Derneği iş birliğiyle “Sağlık ve Çevre İçin Bisiklet” sloganıyla “TBMM’de Bisikletli Günler” programı düzenlendi. Törene katılan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “herkes için spor” felsefesiyle hareket ettiklerini belirterek, “Sporu fiziksel, ruhsal ve sosyal sağlık unsuru olarak görüyoruz. O yüzden ülkemizin tüm fertlerinin spora erişimini çok değerli buluyoruz. Bu konuda da önemli adımlar attık.” diye konuştu.

Kırıkkale damgası…

TBMM Şeref Merdivenlerinde yapılan törene Federasyon Başkan Vekili Fikret Hayali, As Başkanlar Metin Cengiz, Bahattin Akyön, Mehmet Sarıtaş, Genel Sekreter V. Suat Torgay, AK Parti Grup Amiri Halil Ergen, ASKF Genel Sekreteri Abdullah Albunar, Cengiz Selçi, Gazeteciler Cemiyet Başkanı Ercihan Çakmak, Zafer Bal, Kırıkkale İl Temsilcisi Pınar Yıkılmaz ASKF Kırıkkale Başkanı Sırrı Zengin ve çok sayıda milletvekili ile protokol üyesi katıldı.

HABER MERKEZİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN