• Dolar Alış 9.3164TL
  • Dolar Satış 9.2792TL
  • Euro Alış 10.8465TL
  • Euro Satış 10.8033TL
Reklam
Reklam

Başkan Ganidağlı Pazarcık Genelinde Ziyaretlerine Devam Ediyor

Reklam
, 0 Yorum

AK Parti Pazarcık İlçe Başkanı İbrahim Mesut Ganidağlı ve Yönetim Kurulu Üyesi ekibi ilçe genelindeki ziyaretlerine devam ederken, son olarak da Eğrice Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Mahallelinin kendi çabaları ile yaptırdığı camii inşaatını ve Büyükşehir Belediyesinin yaptırdığı taziye evi inşaatını ziyaret etti.

            Pazarcık siyasetinin aktif isimi olan AK Parti Pazarcık İlçe Başkanı İbrahim Mesut Ganidağlı ilçe genelinde vatandaş, esnaf ve muhtar ziyaretlerine devam ederek Pazarcık’ın sorunlarını çözüme kavuşturmak için ilk ağızdan bilgi alarak çalışmalarına devam ediyor.

            Geçtiğimiz günlerde de bir dizi Ankara ziyaretinde, ilçe genelinde yaptığı ziyaretler ve birebir diyalog ile hazırladığı Pazarcık Kapsamlı Hizmet raporunu da etkili ve yetkili üst makamlara ulaştırmak için bir dizi temaslarda bulunmuştu.

            Pazarcık’ın başarılı siyasetçilerinden birisi olan AK Parti Pazarcık İlçe Başkanı İbrahim Mesut GANİDAĞLI ilçe genelinde devam ettirdiği ziyaret programları çerçevesinde son olarak da Eğrice Mahallesini ziyaret etti.

            Başkan Ganidağlı ve Yönetim Kurulu Üyesi ekibinin katıldığı Eğrice Mahallesi ziyaretinde, AK Parti Pazarcık heyetini Eğrice Mahallesi muhtarı Ali AĞAÇ ve vatandaşlar karşıladı.

            Eğrice mahallesi ziyaretinde vatandaşlarla görüş, öneri ve fikir alışverişinde bulunan başkan Ganidağlı burada vatandaşlarla istişarelerde bulunurak, yerel gündem, ülke gündemi ve küresel siyaset gündemi hakkında da vatandaşları bilgilendirdi.

            Başkan Ganidağlı Eğrice Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldikten sonra; mahalleli hayır sahipleri tarafından imece usulü ile yapımı sürdürülen camii inşaatını ziyaret etti. Camii inşaatında yaptığı incelemelerin ardından camii inşaatına destek ve katkı için not alan başkan Ganidağlı, Buradan sonra ise Büyükşehir Belediyesi tarafından Eğrice Mahallesine yaptırılan Taziye Evi inşaatını ziyaret ederek bir dizi incelemelerde bulundu.

            Başkan İbrahim Mesut Ganidağlı; AK Parti Pazarcık ilçe başkanlığına geldikten sonra 1 Referandum, 3 Milletvekilliği, 1 Cumhurbaşkanlığı ve 1’de Yerel Seçim atlatarak, partisinin ülke genelinde izlediği hizmet odaklı başarılı politikalarla beraber, her seçimde partisini Pazarcık’ta zirveye taşıyan unvanı da elinde bulunduran isim oldu.

             Pazarcık tarihinde 50’li yıllarda DP’nin seçim rekoru olan %50 oy oranını kıran AK Parti’nin başarılı ilçe başkanı İbrahim Mesut Ganidağlı böylelikle Pazarcık Tarihine ismini altın harflerle yazdıran siyasi isim olarak geçti.

            Sürekli olarak Pazarcık’ın kozmopolitlik bir yapıya sahip ilçe olduğunu belirten başkan Ganidağlı, Pazarcık’ta ve ülke genelinde birlik, beraberlik ve kardeşlik iklimine sahip çıkılması gerektiğini vurgulayarak, toplumsal birlik ve beraberlik mesajı veren başkan Ganidağlı; 2015 yılında Pazarcık Haber Portalı www.pazarcikajans.com olarak ilçe genelinde “Toplumsal Barış’a Katkı Sağlayanlar” başlıklı yaptığımız kamuoyu anketinde de Pazarcıklılar tarafından “Siyasi Şahsiyet” olarak gösterilmişti.

            Aynı zamanda konuştuğu her platform da Gençlerin yedek kulübesinde beklemesine karşı olduğunu belirterek, gençlerin yeri ilk 11’dir diyen başkan Ganidağlı, etrafında büyük bir genç topluluğunu da birlik ve beraberlik ekseninde kenetleyerek; Gençler tarafından, “Geleceği Gençlerle Beraber Şekillendiren Dava Adamı” sıfatının da yakıştırıldığı tek isim olma özelliğini de tekelinde bulunduruyor. Kaynak: Pazarcık Ajans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN