• Dolar Alış 7.2162TL
  • Dolar Satış 7.1874TL
  • Euro Alış 8.8101TL
  • Euro Satış 8.7750TL
Reklam
Reklam

Başkan Mesut Ganidağlı, Gazetecileri Unutmadı

Reklam
, 0 Yorum

Ak Parti Pazarcık İlçe Başkanı İ. Mesut Ganidağlı, her zaman olduğu gibi yine basını unutmayarak mesaj yayımladı.

Ak Parti Pazarcık İlçe Başkanı İ. Mesut Ganidağlı,“Basın demokratik toplum düzeninin en önemli gereklerinden bir tanesidir. Basın özgürlüğü ifade hürriyetinin korunarak geliştirilmesidir. Basınımız, kamuoyu adına; hassas, ciddi ve önemli konularda gündem oluşturabilme, hiçbir tesir altında kalmaksızın görevlerini tarafsız, güvenilir, objektif olarak yürütmekte önemli ve etkin bir denetim organı olma konumuyla demokrasinin temel unsurlarından biri olmaya çalışmaktadır. Demokraside  ancak herkesin bilgiye ulaşabildiği, fikirlerini açıklayabildiği ve haber alma özgürlüğünü yasal sınırlar dahilinde kullanabildiği bir ortamda olgunlaşabilmektedir.

Pazarcık’ta yayın hayatını sürdüren, Pazarcık Gazetesi’nin yaptığı yayınlarıyla geçmişten günümüze ilçemizde yapılan hizmetleri sürekli gündeme taşıması ilçemizin gelişmesine katkı sunması takdire şayandır.

Bilgi edinme ve haber alma özgürlüğü bütün engellere rağmen yasal sınırlar dahilinde kullanılarak dünyada gelişip yaşanan sorunları özveriyle çalışarak kamuoyuna çok kısa bir süre içerisinde yerine getirmektedir.

İlçemizin sahip olduğu sosyal, ekonomik ve kültürel değerlerin korunup geliştirilmesinde ve ilimizin ilçeleri ile birlikte her alanda gelişmesine, kalkınmasına, tanıtılmasına ve büyümesine gayret göstermektedir.

Bu nedenle, görevleri sırasında hayatlarını kaybeden basın mensuplarını rahmetle anıyorum. Siz değerli basın çalışanlarına ve yöneticilerine teşekkür eder, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum” dedi.

                      HABER: Şahin EFE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN