• Dolar Alış TL
  • Dolar Satış TL
  • Euro Alış TL
  • Euro Satış TL
Reklam
Reklam

Müftü SEVİNÇ, Pazarcık Anadolu Lisesinde Öğrencileri ziyaret etti

Reklam
, 0 Yorum

İlçe Müftüsü Ahmet Sevinç, Pazarcık Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek, Okul Müdürü İbrahim Yılmazcan, öğretmenler ve öğrencilerle bir araya geldi.

Okul Müdürü İbrahim Yılmazcan  tarafından karşılanan Müftü Sevinç, burada geçen yıl derslerine girmiş olduğu öğrencileri ile ve diğer öğrencilerle sohbet ederek kendileri ile hasbihal etti.

Okul Müdürü İbrahim Yılmazcan,  Müftü Ahmet Sevinç’ten öğrencilere yönelik ayda bir dini konularda, din eğitimi amaçlı konferanslar düzenlenmesi talebinde bulundu. Müftü Sevinç, davet edildiğinde; Değerler Eğitimi Kapsamında “Güzel Ahlak” konulu konferans verebileceğini söyledi.

Okul idaresi ve öğretmenleri ile bir araya gelen İçe Müftüsü Ahmet Sevinç, bir tanışma sohbeti yaparak öğrencilere başarılar diledi. Ardından İslam’ın ilim adamına ve öğretmene verdiği değer hakkında bazı hadis-i şerifler hatırlatarak öğretmenlere bu yıl ki Hac kayıtları hakkında bilgi verdi. Hac yenileme kayıtlarının Ocak ayı sonuna kadar yapılacağını ancak bu işi son güne bırakılmamasını istedi.

Okul idaresi, öğretmenler ve öğrenciler bu ziyaretinden dolayı gayet memnun olduklarını bildirdiler.

HABER: Hatice ÖZDEMİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN