• Dolar Alış 31.0605TL
  • Dolar Satış 30.9365TL
  • Euro Alış 33.7162TL
  • Euro Satış 33.5816TL
Reklam
Reklam

Pazarcık’ın Kırsal Mahalleleri’nde Veli Toplantıları

Reklam
, 0 Yorum

Pazarcık Anadolu Teknik Lisesi, Mesleki Teknik Eğitim Merkezi her zaman ilkleri gerçekleştirerek adından söz ettirmeye devam ediyor.

            Pazarcık’ta herkesin takdirini toplayarak, gerçek bir eğitimci olarak parmakla gösterilen Pazarcık Anadolu Teknik Lisesi, Mesleki Teknik Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Yavuzatmaca ve okulda görev yapan öğretmenler, Kırsal Mahallelerden gelen öğrencilerin durumu ile ilgili olarak veli toplantısına gelemeyen velileri ziyaret etmeye başladılar.

            Kırsal Mahallelerden okumak için taşımalı eğitim programında olan öğrencilerin, veli toplantılarına çeşitli sebeplerden dolayı katılamamasından dolayı Okul idaresi ve öğretmenleri kırsal mahallelerden gelen öğrencilerin velileri ile bir araya gelmek için ziyaret etme kararı aldılar.

            Pazarcık Anadolu Teknik Lisesi, Mesleki Teknik Eğitim Merkezi okul idaresi ve öğretmenleri ilk ziyaretini Aşağımülk Mahallesi Taziye evinde öğrenci velileriyle bir araya geldikten sonra Sarıl Mahallesine geçerek gerçekleştirdiler.

            Sarıl Mahallesinde öğrenci velileriyle bir araya gelmek üzere ziyaret eden okul idaresi ve öğretmenlerini Mahalle Muhtarı Sinan Sayındı ve öğrenci velileri karşıladı.

            Sarıl Mahallesi Taziye Evinde gerçekleştirilen veli toplantısında; öğrenci, okul ve okulun eğitim stratejisiyle ilgili olarak öğrenci velileri Okul İdaresi ve Öğretmenleri tarafından bilgilendirildi.

            Sarıl Mahallesi Taziye Evinde gerçekleştirilen veli toplantısı yapılan ön bilgilendirmenin akabinde Okul heyeti ile öğrenci velileri arasında geçen istişare diyalogu kapsamında bilgi alışverişinde bulunularak, bundan sonraki süreçte daha sık bir araya gelme ve okul-veli işbirliği konusunda daha ciddi adımlar atma kararı alındı. Kaynak: www.pazarcikajans.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN