• Dolar Alış 17.9986TL
  • Dolar Satış 17.9268TL
  • Euro Alış 18.3454TL
  • Euro Satış 18.2722TL
Reklam
Reklam

Pazarcık Aksuspor’da Bertizspor Mesaisi Başladı

Reklam
, 0 Yorum

Pazarcık Aksuspor Teknik Direktörü Kemal Koçak, Antremanda futbolculara göz açtırmıyor.

Pazar günü  Bertizspor ile Kahramanmaraş Belediye Stadında   puan mücadelesine çıkacak olan Pazarcık Aksuspor’da çalışmalar tüm hızıyla sürerken  Teknik Heyet futbolcularına  göz açtırmayarak  antremanlarına devam ediyor.

Koçak; çalışma sırasında sürekli olarak oyuncularına uyarılarda bulundu.

Taktik çift kale maçını zaman zaman durduran deneyimli teknik adam futbolcularının daha dikkatli olmalarını istedi. Teknik Heyet futbolcularla teker teker ilgilenirken morallerin yerinde olduğu gözlendi.Pazarcık Aksuspor  hafta sonu oynayacağı Bertizspor maçının mesaisi başlarken Teknik Direktör Kemal Koçak ve yardımcı antrenör İlyas Karageçen  nezaretinde yapılan antremanlara bütün futbolcular katılırken sakatlığı ve eksiklikleri bulunan futbolculara özel antreman yaptırıldı.

Antreman öncesi futbolcular ile kısa bir toplantı yapan teknik direktör Kemal Koçak futbolculara Bertizspor karşılaşmasının önemini anlattı. Konuşmanın akabinde yapılan antrenman top kapma çalışmasıyla start verdi.

İdmana düz koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan Mavi – Beyazlılar, açma-germe hareketlerinin ardından teknik ve taktik bir çalışma gerçekleştirdi.

Antremana katılan futbolcuların hırsı gözlerden kaçmadı.

Yaklaşık 2 saat süren çalışmada Teknik Heyet, futbolculara sık sık uyarılarda bulundu.

ANTREMANLARA DEVAM

Yapılan antremanda bütün futbolcuların hırsları gözlerden kaçmazken, Teknik Heyet futbolcularını sık sık uyarıyor ve kilo fazlalığı olan oyunculara ise ekstra antrenman yaptırıyor.

Önceki gün antrenmana Kulüp Başkanı Adnan Pınarbaşı  ve yöneticiler izlerken, oyuncuların moralli oldukları gözlendi. Pür neşe içinde geçen antrenmanda futbolcuların hırslı ve istekli oluşu yöneticileri sevindirdi.

Bu maça çok iyi hazırlanacaklarını söyleyen Teknik Sorumlu Kemal Koçak yaptığı açıklamada maça konsantre olmaya çalıştıklarını ve bu maçtan 3 Puanla alacaklarını söyleyerek galibiyet serimize devam etmek istiyoruz dedi.

Koçak, rakibimizin durumu bizi ilgilendirmiyor ama iyi bir takım olduklarını söyleyebiliriz. Bizim durumumuz ortada.  Gurubumuzda 25 puanla lider durumdayız.  Tüm takım olarak maça hazırlanıp en iyisini yapmaya çalışacağız. Futbolcularıma güveniyor ve inanıyorum.

İşimizin ciddiyetini bilerek hazırlanıyoruz. Futbolcularım takıma oturmaya başladı ve ben de bundan çok memnunum  Pazar günü taraftarlarımıza güzel bir oyun ve galibiyet armağan edeceğiz dedi.

“GALİBİYET SERİMİZE DEVAM ETMEK İSTİYORUZ”

Pazarcık Aksuspor Klüb Başkanı Adnan Pınarbaşı, taraftarı maça davet ederek, “geçtiğimiz hafta kendi evimizde Sümerspor’u farklı bir şekilde yenmemiz  bizi son derece memnun etti. Aldığımız galibiyetler geleceğe daha iyi bakmamızı sağlıyor. Ama futbolda dün diye bir şey yok. Bizim için şimdi bu haftayı da kazanmak gerek diyorum. Ama bu hafta oynayacağımız Bertizspor maçı farklı bir atmosferde olacak. Alt sıraları ilgilendiren müthiş zor bir maç. Biz ayağımızı yere sağlam basarsak, aynı isteği mücadeleyi ortaya koyarsak inşallah bu maçtan da 3 puan ile ayrılmayı istiyoruz. Tabii ki burada taraftarımızın da bizi desteklemesi gerekiyor. On ikinci adam sahada olur, oyuncularımızı sonuna kadar desteklerse istediğimiz şekilde sonuçlandırırız. Her maçı final havasında değerlendiriyoruz.  Kazanıp devam etmek istiyoruz” dedi.ü

Haber: Mustafa KİRAZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN